Yazılı Sohbet

admin     27-04-20     Sohbet Odaları     Yazılı Sohbet     281 Defa Okundu

Yazılı Sohbet

Boş vakitlerimizi geçirmek için yada bunaldığımız zamanlarda stres atma anlamında kullandığımız chat siteleri bunu sağladığı sürece amacına uygun şekilde kullanılmış olacaktır. Yazılı Sohbet de chat seçeneklerinden biri olarak tüm dünyanın kullandığı en eski sohbet şekillerindendir. Daha henüz kamera kullanılarak yapılan görüntüsüz sohbet yada çeşitli ses cihazlarıyla uygulanan sessiz chat seçenekleri kullanılmaya başlanmadan çok zaman önce yazılı chat herkes tarafından kullanılan bir şeydi. Halen aktif şekilde kullanılmasının sebebi aslında, insanların farklı kişilerle sohbet ederken, görünmeden ve sesleri duyulmadan söyleyeceklerini en rahat şekilde karşı tarafa iletebilmeyi istedikleri bir gerçektir. Tüm değişim, ilerleme ve farklı seçeneklerin ortaya çıkmasına rağmen, sırf bu sebepten dolayı yazılı sohbet halen varlığını sürdürebilmektedir. Geçen vakit içinde elbette bu seçenek içerisinde de değişimler ve yenilikler meydana getirilmiş ve yazılı chat seçeneğinin kullanımı kolaylaştırılarak daha eğlenceli hale getirilmiştir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

  aslında yazmayı bilmeyen konuşamazmış normalde insanlar yazdıklarında daha gerçekci ve kendilerini yansıtabildiklerini düşünüyorum.
  Yazmayı ve yazılı chat yapmayı düşünenler için en güzel adres ukalachat.net emeğiniz için teşekkürler..

  Hüseyin

  Çok enerjik, çok keyifli, kendimi asla yabancı hissetmediğim ve zerre sıkılmadığım bir ortam. Bu ortamı sağladığınız için şahsım adına teşekkürlerimi iletiyorum. Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla almanız ümidiyle kolay gelsin. (Puding)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?UkalaChat.Net

 • Tek Tıkla Yabancı Sohbet
 • Dünyanın her yerinden yabancılarla anonim olarak sohbet etmenize yardımcı olan anlık rastgele bir sohbettir. Hoş kız ve erkeklerle sohbet edin, tercihinizi belirleyin ve sohbete başlayın! Tüm seçenekler kayıt olmadan kullanılabilir. Yabancılarla misafir olarak sohbet edin, herhangi bir ayrıntı vermenize gerek yok - istediğiniz her şeyi yabancılarla paylaşın, ancak isterseniz anonim kalabilirsiniz! Çevrimiçi insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece bir tıklama daha ve maceranız başlayabilir .

  Sosyal Medya

  Sizde hemen bizi takip edin!

  © Copyright 2021 UkalaChat.Net - Tüm hakları saklıdır.