Yazılı Sohbet

admin     27-04-20     Sohbet Odaları     Yazılı Sohbet     127 Defa Okundu

Yazılı Sohbet

Boş vakitlerimizi geçirmek için yada bunaldığımız zamanlarda stres atma anlamında kullandığımız chat siteleri bunu sağladığı sürece amacına uygun şekilde kullanılmış olacaktır. Yazılı Sohbet de chat seçeneklerinden biri olarak tüm dünyanın kullandığı en eski sohbet şekillerindendir. Daha henüz kamera kullanılarak yapılan görüntüsüz sohbet yada çeşitli ses cihazlarıyla uygulanan sessiz chat seçenekleri kullanılmaya başlanmadan çok zaman önce yazılı chat herkes tarafından kullanılan bir şeydi. Halen aktif şekilde kullanılmasının sebebi aslında, insanların farklı kişilerle sohbet ederken, görünmeden ve sesleri duyulmadan söyleyeceklerini en rahat şekilde karşı tarafa iletebilmeyi istedikleri bir gerçektir. Tüm değişim, ilerleme ve farklı seçeneklerin ortaya çıkmasına rağmen, sırf bu sebepten dolayı yazılı sohbet halen varlığını sürdürebilmektedir. Geçen vakit içinde elbette bu seçenek içerisinde de değişimler ve yenilikler meydana getirilmiş ve yazılı chat seçeneğinin kullanımı kolaylaştırılarak daha eğlenceli hale getirilmiştir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

    aslında yazmayı bilmeyen konuşamazmış normalde insanlar yazdıklarında daha gerçekci ve kendilerini yansıtabildiklerini düşünüyorum.
    Yazmayı ve yazılı chat yapmayı düşünenler için en güzel adres ukalachat.net emeğiniz için teşekkürler..

    Hüseyin

    Çok enerjik, çok keyifli, kendimi asla yabancı hissetmediğim ve zerre sıkılmadığım bir ortam. Bu ortamı sağladığınız için şahsım adına teşekkürlerimi iletiyorum. Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla almanız ümidiyle kolay gelsin. (Puding)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?UkalaChat.Net

Sohbet sitesi insanların boş zamanlarını sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanlar tanımaları ve arkadaşlıklar kurmaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 UkalaChat.Net - Tüm hakları saklıdır.