Uzaktan Sevmek

     02-02-21     Genel     Uzaktan Sevmek     324 Defa Okundu

Birini Uzaktan Sevmek Ne Demektir.
Bazen yanlış kişiye aşık oluruz. İnsan olarak kim oldukları konusunda yanıldıklarından değil, ama şu anda ya sevilmeniz gereken kapasitede sizi sevecek bir yerde değiller,kendi başlarına yapacakları ciddi miktarlarda işleri var. yalnız bireyler ya da ürettiğiniz ve onlara verdiğiniz sihri yakalayamazlar.

Ancak bu,sihrin her zaman içinizde olmadığı anlamına gelmez.

Karşılıksız aşk, başka bir insanla yaratabileceğimiz en kötü duygulardan biri olabilir. Ama daha kötüsü, hayatınızda şu anda, herhangi bir nedenle, sevginizin onlar için yeterli olmadığını sürekli hatırlatan birine izin vermeye devam etmektir.Alanınızda sizi sürekli inciten, size yalan söyleyen,değerinizi, sevginizi ve hatta bir insan olarak kim olduğunuzu sorgulamanıza neden olan birine izin vermeye devam etmek, kendimiz için yapabileceğimiz en zehirli harekettir. . Çünkü sen değilsin. Birini gönülden sevdiğin için haksız değilsin. Başka bir insana inanmak karakter kusuru değildir.

Onlar. Bu onların seçimleri, hareketleri ve gerçeklikte sürekli yaşama eksikliğidir. Çünkü bu kişiler, sevgimizi alan, çiğneyen, kirli sokaklarda tükürenler gerçekte yaşasaydı, o zaman kendi sorunları ile yüzleşmek zorunda kalacaklardı. İnsanları incittikleri sayısız kez üzerine biriken utanç ve suçluluk duygusuyla yüzleşmek zorunda kalacaklardı. İnsanlar senden hoşlanır. Ve utançla yüzleşmek zordur, ancak aydınlanma yolunda olan, kendimiz ve temas kurduğumuz her kişi için daha iyi olmak ve daha iyisini yapmak isteyenler için kirli işteki büyümeyi anlıyoruz. Birini incitmek ve üzgün olduğumu söyleyecek kadar cesur olmak ve bunu kastetmek ve bir dahaki sefere daha iyi yapmak için yeterince cesur olmak.

Sadece Susarak özLüyrummm Seniii..

Bu insanlar, bunu en azından henüz görmüyorlar. Ve acımasızca dürüst olmak gerekirse, bazıları oraya asla ulaşamayabilir. Ve dürüst, nazik, cesur ya da cesur birini istemezsiniz. Öyleyse, aşık olduğumuz insanlar bunlar olduğunda ne yaparız? Çünkü bize ne kadar zarar verseler de bizim için kapanmıyor.

Onları uzaktan sevmeyi seçiyoruz.

İletişimi keseriz, onları görmeyi bırakırız, yanıt vermeyi bırakırız, zihnimizde ve kalbimizde gayrimenkul almalarına izin vermeziz ve onlara bu dünyadaki her şeyin en iyisini diliyoruz. Seni bir parçaya ayırmakta sorun olmayan biriyle arkadaş olamazsın. Şimdi olmaz. Açıkçası bunu söylemenin yapmaktan daha kolay olduğunu biliyorum. Ama onlara mesaj atmak istediğinde, kendine bir aşk mektubu yaz. Onları özlediğinizde, ruhunuzu ateşe veren bir tutkuya dalın. Yapmak istediğiniz tek şey ellerini tutmak, onları son bir kez koklamak ya da onlarla gülmek olduğunda, evrene mutlu, sağlıklı olduklarını ve iyileştiklerini ve bugün onlardan daha iyi bir insan olmak için çalıştıklarını söyleyen bir dua gönderin. dündü. Olmasalar bile.

uzaktan-sevmek

Senin için ifade edilen her zaman seni bulacak. Ve bu, bu acı, yalan söylemek, ileri geri, seni seçmek sonra seni seçmemek. Bu senin için değil. Bu onlar için ve hayatlarının neresinde olurlarsa olsunlar. İnsanları incitmek her zaman diğer insanlara zarar verir. Öyleyse, döngüyü kırmayı ve kaostan iyileşmeyi seçin.

Suskunlugumun Sebebi SensizLigimdir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

  Anlatilmaz asla onu yasayan bilir

  AŞK Anlatılmaz Yaşanır Insan Birkere aşık olur Aşk yanindaken bile önlemektir Aşk Bütün şehire Meydan okurken Ona Esir olmadır Abi Aşk anlatılmaz yaşanır be In Sevdiği Yanindaken bile Çok Özler Aşk bakmaya kiyamamk Aşk……Yaşama Değen En guzel Şeydir…

  PeRiCiXs

  SUSARAK OZLUYORUM SENİ…BAZEN SUSMAK GUZELDİR AMA BAZEN DE HAYKİRMAK GEREK SEVİYORSAN SEVDİĞİNİ ASİKSAN ASKİNİ HAYKİRMAK GEREK.PİSMAN OLMAMAK ADİNA..BELKİ BİRDAHA SOYLEMEYE FİRSAT BULAMAYABİLİRSİNİZ OYLE DEİLMİ..O YUZDEN UZAKTA VEYA YAKİNDA ASK GUZEL AŞK İYİKİ VAR..YANİNDAYKEN BİLE OZLEMEKSE İSTE O AŞK .AKLİNİ ALAMİYORSAN ASİKSİN NE GUZEL…TURK EMEGİNE SAGLik yiNe Ve herZamanKi giBi haRiKa maKaLe iciN TeseKKurLer…emeğine ve güzel yüreğine sagLik

  Bukadar guzel ve icten bir anlatimin uzerine soz soylemez aslinda.Bence Ask butun gozler ona bakarken tek bir kiside takili kalmaktir.Bir selami omre Bedeldir.turk bey emeginize saglik

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?UkalaChat.Net

 • Tek Tıkla Yabancı Sohbet
 • Dünyanın her yerinden yabancılarla anonim olarak sohbet etmenize yardımcı olan anlık rastgele bir sohbettir. Hoş kız ve erkeklerle sohbet edin, tercihinizi belirleyin ve sohbete başlayın! Tüm seçenekler kayıt olmadan kullanılabilir. Yabancılarla misafir olarak sohbet edin, herhangi bir ayrıntı vermenize gerek yok - istediğiniz her şeyi yabancılarla paylaşın, ancak isterseniz anonim kalabilirsiniz! Çevrimiçi insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece bir tıklama daha ve maceranız başlayabilir .

  Sosyal Medya

  Sizde hemen bizi takip edin!

  © Copyright 2021 UkalaChat.Net - Tüm hakları saklıdır.