Sohbet Nedir

tURk     26-11-20     Sohbet Odaları     Sohbet Nedir     59 Defa Okundu

Bir kanal nerede bulunur?
Bir kanal, çoğunlukla # ile başlayan bir başlıktan oluşur. Bunları, bir grup içinde birden fazla kanal sunan sohbet odalarında ve sohbet gruplarında kolayca fark edebilirsiniz. Bir sohbet grubu, sohbet grubunun kaç tür ilgi alanına bağlı olduğuna bağlı olarak birden çok kanaldan oluşabilir.

Tüm çevrimiçi sohbet kanalları benzer mi?
Çoğunlukla benzerler. Ancak belirli bir amacı ve rolleri olması durumunda, farklı kanallar farklı içeriklere sahip olabilir. Örneğin, kuralla ilgilenen bir kanalda yalnızca kurallar hakkında tartışmalar olacaktır, oysa genel tartışmalar için olan bir kanal, kullanıcılardan gelen çeşitli türlerdeki metinlerle dolup taşacaktır

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?UkalaChat.Net

  • Tek Tıkla Yabancı Sohbet
  • Dünyanın her yerinden yabancılarla anonim olarak sohbet etmenize yardımcı olan anlık rastgele bir sohbettir. Hoş kız ve erkeklerle sohbet edin, tercihinizi belirleyin ve sohbete başlayın! Tüm seçenekler kayıt olmadan kullanılabilir. Yabancılarla misafir olarak sohbet edin, herhangi bir ayrıntı vermenize gerek yok - istediğiniz her şeyi yabancılarla paylaşın, ancak isterseniz anonim kalabilirsiniz! Çevrimiçi insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece bir tıklama daha ve maceranız başlayabilir .

    Sosyal Medya

    Sizde hemen bizi takip edin!

    © Copyright 2020 UkalaChat.Net - Tüm hakları saklıdır.