Sevgi nedir

     03-02-21     Genel     Sevgi nedir     301 Defa Okundu

Sevginin Ne Olduğunu Gerçekten Bilen Var mı?

Belki aşk, insanların asla denenmesi ve hakkında yazmaması gereken bir şeydir. Aşk belki de, ne kadar uğraşırsak uğraşalım, onu asla gerçekten anlamadığımız şeylerden biridir. Ruh eşlerinin, sevdiklerinin, ortakların fikirleri sonsuza dek mutlu … Belki de anlamaya çalışmamalıyız. 24 yaşında, sevginin gerçekte ne olduğu hakkında hiçbir fikrim olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. İnsanlar bana her gün onu bulacağımı söylüyorlar, bunun kaçıracağım bir fikir değil. Ama bu ne? Ne olduğunu bile belirleyemezsem, onu bulduğumu nasıl bileceğim?

UkaLaChat.net kurulduktan hemen sonra biriyle tanıştım. Benim için komik olan, istemeden yolumuzun kesişmesi. Dışarıdaki birçok gökkuşağı gibi, biriyle tanışmak umuduyla telefonumdaki ukalachat.net’in uygulamasını kullanıyorum. İkimiz de arkaplanlarımız ve temel bilgilerimiz hakkında hafif sohbetler yaparak doğrudan onu kaydırdık. Hatta bir araya gelmeyi bile tartıştık, ama hiçbir şey meyvesini vermedi. Yani onu o gün Zara’da gördüğümde, önceden tasarlanmamıştı, kaderin garip bir bükümü gibi geldi. Ayrıca midemde kalbimle dükkândan dışarı fırlamadan önce en azından ona selam söyleme cesaretim olduğu için midem bulanıyordu. O andan yaklaşık bir yıl sonrasına kadar, onu önemsemeye başladığım yoğunluk, daha önce hissettiğim hiçbir şeye benzemiyordu. Bir noktada konuşmayı bıraktık. Hayatıma bu kadar özgün bir şekilde giren birini kaybetmenin acısını hissettim. Çok fazla soru sordum, ama gerçekte böyle durumlarda çok az cevap alıyorsunuz. Bazen işleri daha çok inciten şey bilmemektir. Cevaplar bazen kapanmaya, kapanış ise mutluluk ve dinginliğe götürür. Bilmemek acıya yol açar.

Aşk neden bu kadar karmaşık

Aşk neden bu kadar karmaşık? Tanımlamak veya bir araya getirmek neden bu kadar zor? Dışarıdaki pek çok şarkıcı, şair, yazar, aktör vb. Aşkın özünü tamamen yakalıyor gibi görünüyor, ancak öyle görünüyor ki, çok az sıradan insan aşk söz konusu olduğunda onu gerçekten kafasına yapıştırabilir. Neyi kaçırıyoruz? Onu nasıl buluruz? 24 yaşındayım ve bunu anlamaya çalışmaktan yoruldum, o kadar ki tamamen pes etme noktasına kadar. İnsanlar bana her zaman onu arayamayacağını, bunun seni bulması gerektiğini söylüyor. Ama o zaman beni nerede arıyor? Çünkü hiçbir yere gitmiyorum. Bir yere gitmeli miyim? Eğer öyleyse, lütfen bir şekilde bana nereye gideceğimi ve ne yapacağımı söyleyin. Aşk, bir Adele şarkısı veya Mecnun alıntısından daha fazlası olmalı. (Sorumluluk reddi: İkisini de seviyorum).

Aşk Neden Bu Kadar Uzak.

Aşkın ne olduğunu biliyormuş gibi yapamam. Hayatımın büyük bir kısmını yaşamak ve benim için sevginin ne olduğunu öğrenmem gerekiyor. Hayatımdaki insanları çok önemsediğimi ve onlara aşık olmanın ve onları sevmenin nasıl bir şey olacağını hayal ettiğimi biliyorum. Bana göre bir sporu, yemeği, bir resmi sevebilirim. Ama birine aşık olmak tamamen farklı bir şey, değil mi? Aşk, neredeyse herkesin karşılaştığı bir şeydir. En sevdiğimiz pop yıldızlarımız şarkıyı söylüyor, favori oyuncularımız oynuyor, favori yazarlarımız yazıyor. Biz insanlar olarak onu arzuluyoruz. Ama yine de günün sonunda, gerçekten ne olduğunu bilen var mı? Onu bulduğumda anlayacak mıyım? Beni gerçekten bulacak mı? Tek başına sorular sizi çılgına çevirir, merak ve bekleme. Hem kendinizden hem de başkalarından o özel birini bulma baskısı. Ama o zamana kadar bekleyeceğiz.

Sevgi sevmek ,sevilmek nedir. kim nasıl sever seve bilir sevmek kalpten gelen sevgi gibidir. Sevgi sohbet ,sohbet sevmek gibidir. Seni Sevmek ![ Devamı Oku] (:

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?UkalaChat.Net

  • Tek Tıkla Yabancı Sohbet
  • Dünyanın her yerinden yabancılarla anonim olarak sohbet etmenize yardımcı olan anlık rastgele bir sohbettir. Hoş kız ve erkeklerle sohbet edin, tercihinizi belirleyin ve sohbete başlayın! Tüm seçenekler kayıt olmadan kullanılabilir. Yabancılarla misafir olarak sohbet edin, herhangi bir ayrıntı vermenize gerek yok - istediğiniz her şeyi yabancılarla paylaşın, ancak isterseniz anonim kalabilirsiniz! Çevrimiçi insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece bir tıklama daha ve maceranız başlayabilir .

    Sosyal Medya

    Sizde hemen bizi takip edin!

    © Copyright 2021 UkalaChat.Net - Tüm hakları saklıdır.