Oyun ve Radyo Odaları

admin     04-05-20     Genel     Oyun ve Radyo Odaları     272 Defa Okundu

Değerli Ukalachat ailesi, üyeleri ve ziyaretçileri;

Bugün sizlere sohbet ve kanal içeriğimizdeki bölümler hakkında ufak bilgiler vereceğiz. Öncelikli olarak şunu bilmenizi isteriz ki Ukalachat ailesi olarak sizler daha keyifli vakitler geçirin diye sürekli kendimizi ve kanalımızı geliştiriyoruz. Araştırıyoruz, siz değerli üyelerimizin fikirlerine başvuruyoruz ve ortak paydada aklımıza yatan aktiviteleri sizlere ulaştırıyoruz.

Sizler için oluşturduğumuz sohbet platformu günün her saati kesintisiz olarak sizlere hizmet verebilmek ve ayrı zaman dilimlerinde yaşayan birçok insanın buluşma noktası olması amacı ile tasarlanmıştır. Bu platforma hem pc destekli hem de mobil destekli olarak istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Siteye giriş yaptığınız andan itibaren içeride bulunan ailenin bir üyesi gibi hissetmeniz bizim en önemli önceliğimizdir. Sürekli aktif bulunan sohbet ortamı sayesinde akıcı bir sohbetin içinde kaybolmamanız içten bile değil. Kendiniz için belirlemiş olduğunuz kullanıcı adınız (nick) sizi diğer insanlara anlatan ilk adımdır. Daha sonrasında ise gidişatı tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. İsterseniz müzik dinleyerek gönlünüzce sohbet edebilir. Güncel, mesleki, duygusal, sanatsal vb. birçok konuda sohbeti şekillendirebilir ya da kanal içeriğimizde bulunan oyun odalarında gönlünüzce oyunlar oynayabilirsiniz. Bu oyunları ister tek başınıza isterseniz kanalımızda tanıştığınız arkadaşlarınızı davet ederek oynayabilirsiniz. Oyun içeriklerimiz hızlı düşünme, hızlı karar alma, görsel hafıza vb. beyin geliştirici etkiler için çok ideal, basit ve akıcı bir şekilde hazırlanmış olup burada alacağınız puanlar sistemimize kayıt ettiğiniz kullanıcı adınıza (nick) otomatik olarak kayıt edilir ve arkadaşlarınızla rekabet edebilmeniz açısından sistem açısından oyun esnasında size sürekli hatırlatılır. Bu güzel oyunları görmek ve arkadaşlarınızla oynamak için mutlaka www.ukalachat.net adresinden sitemize giriş yapıp bir tur atmanızı öneririz. Kullanıcı adı (nick) kayıt vb. konularda destek almak için site yönetimindeki arkadaşlarımızdan günün her saati destek alabilirsiniz.

Son olarak sizler keyifle canlı sunumlar eşliğinde müzik dinleyebilin diye kurulmuş olan radyo panelimizde 7/24  kesintisiz ve reklamsız müzik yayını yapılmaktadır. Bu vasıtayla #radyo odasından yayıncı arkadaşlarımıza sevdiğiniz şarkıları ileterek ya da eğer ki yayıncı arkadaş müsaitse konuk olarak bağlanarak kendiniz ve kanalımızdaki dostlarınız için daha eğlenceli bir ortam oluşturabilirsiniz. Ukalachat ailesi olarak her zaman sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalıştığımıza emin olabilirsiniz. Keyifli sohbetler dileriz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Öncelikle makaleyi yazan adminim emegine saglık. UKALACHAT.NET Ailesi olarak kalitenin ve samimiyetin tek adresine herkesi bekliyoruz.. Çıkın çıkın gelin 🙂

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?



UkalaChat.Net

  • Tek Tıkla Yabancı Sohbet
  • Dünyanın her yerinden yabancılarla anonim olarak sohbet etmenize yardımcı olan anlık rastgele bir sohbettir. Hoş kız ve erkeklerle sohbet edin, tercihinizi belirleyin ve sohbete başlayın! Tüm seçenekler kayıt olmadan kullanılabilir. Yabancılarla misafir olarak sohbet edin, herhangi bir ayrıntı vermenize gerek yok - istediğiniz her şeyi yabancılarla paylaşın, ancak isterseniz anonim kalabilirsiniz! Çevrimiçi insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece bir tıklama daha ve maceranız başlayabilir .

    Sosyal Medya

    Sizde hemen bizi takip edin!

    © Copyright 2021 UkalaChat.Net - Tüm hakları saklıdır.