Eski Sohbetler

tURk     09-12-20     Genel     Eski Sohbetler     104 Defa Okundu

Sohbet denildiğinde, aklıma eskilerin yaptı Sohbetler geliyor. Gerekirse her binanın önünde oturan, ellerinde elişi örüp’te sohbet eden kadınlar geliyor nedense,zamanla kentsel dönüşüm oldukça artık bu insanları görmez olduk.Eskiden kadınların, çalışma oranı düşüktü. Komşuluklar fazlaydı, bu şekilde sohbet ederek zamanlarını geçiriyorlardi.

Zaman geçtikçe,Maddi geçinmezliklerden dolayı kadın çalışan oranlarimizda artti.Eskilerde ki gibi sohbet etme tarzımız’da değişti. Gelişmekte olan teknoloji bize neler sağladı. Günümüzün teknolojisinden bir’i Mobil ucretsiz sohbet olanaklardan biridir Gün geçtikçe, bu platformlar bize seviyeli,kaliteli sohbet etme olanaklarını sağlıyor. UkalaChat.Net’e bunlardan biri. Bizim farkımız da her kesimden insanların buluştuğu, günümüzun yarattığı iş ortamından biraz uzaklaşıp, seviyeli bir sohbet etme ortamını yaratmaya çalıştığımız, bir Sohbet ortamıdır.

Sohbet her sunucuda yapılmaz ve her kanalda seviyeli dereceye gelmez.Gece gündüz aktif olan , sohbet etmek için kurulmuş kanalımıza ücretsiz bir şekilde giriş yapabilrsiniz. Tabiki UkalaChatNet olarak sizlere daha sağlıklı chat ortamı yaratmak içinde belirlemiş olduğumuz kurallardan bahsetmek istiyorum.

SeviyeLi Bir Sohbet İçin UkaLa Chat

UkaLaChat.Net Kuralları.
1. Karşınızda kişiler rabot değil, gerçek insanlar olduğunu bilincinde olup birbirinizi kırmadan sohbet edin.

2.Kesinlikle ırk,mezhep ayrımı yapmayıp ve siyaset,sohbet’i yapmayınız.

3.Farklı sitelerin reklamlarını yapmayiniz.

4.Saldırı ve benzeri eylemlerden uzak durunuz.

5.Sohbet sırasında size ait olmayan telefon,e-mail adreslerini paylaşmayınız. UkalachatNet sitesi olarak kullanıcı memnuniyeti önemserken,kaliteli bir ortam olup sizlere yeni arkadaşlıklar kurabilceginiz şekilde hizmet sunmaktadır.Sohbet odalarımıza göz atarak güvenle muhabbet etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Makale Yazarı [SeviL Hanım],

UkalaChat.Net teki tüm Hop,Aop,Sop,Admin Arkadaşlarımız hakkında yazılan bu kadar güzel makale için teşekkürlerimizi sunar. Ukalachat’i ve atmosferimizi canlandırmak için son aylarda çok şey yaptık. Beklediğimizden çok daha fazla ilerlemeler yapmaktayız Sizinlerin’de Minnettarlığımızın bir göstergesi olarak, Sohbet Arkdaşlarımın adına Size Çok teşekkür ederim.[ SeviL Hanım ]

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?UkalaChat.Net

  • Tek Tıkla Yabancı Sohbet
  • Dünyanın her yerinden yabancılarla anonim olarak sohbet etmenize yardımcı olan anlık rastgele bir sohbettir. Hoş kız ve erkeklerle sohbet edin, tercihinizi belirleyin ve sohbete başlayın! Tüm seçenekler kayıt olmadan kullanılabilir. Yabancılarla misafir olarak sohbet edin, herhangi bir ayrıntı vermenize gerek yok - istediğiniz her şeyi yabancılarla paylaşın, ancak isterseniz anonim kalabilirsiniz! Çevrimiçi insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece bir tıklama daha ve maceranız başlayabilir .

    Sosyal Medya

    Sizde hemen bizi takip edin!

    © Copyright 2021 UkalaChat.Net - Tüm hakları saklıdır.