Cinsel Chat

tURk     08-12-20     CinseL Sohbet     Cinsel Chat     87 Defa Okundu

Partnerinizle Cinsel Yaşamınızı Onların Duygularına Zarar Vermeden Nasıl İyileştirebilirsiniz?

Herkesin seks hayatı her zaman mükemmel olsaydı, yine de sıkılırdık. (Ve ben de işim olmaz!) Rutin seks bazı insanlar için harika olsa da (ve siz ve partneriniz meşgulken seks hayatınızın gelişmesini sağlamanın harika bir yolu), çoğumuz yeni bir şeyler istiyoruz ara sıra. Bu birçok biçimde olabilir ve birisinin yeni ve heyecan verici olması bir başkası için sıkıcı olabilir. Her şey tercihle ilgili. Seks, insanların cinsel ilişkide bulundukları ilişkilerde önemli bir yakınlaşma yolu olabilir, bu nedenle bir ilişkide tamamen tatmin olmuş hissetmek için mutlu bir cinsel yaşam sürdürmek gerekir (çünkü hepimiz harika seksi Sohbeti hak ettiğimiz için değil mi?).

Peki tam olarak nasıl elde ederiz? Söylemesi yapmaktan daha kolay görünebilir, özellikle partnerinizin de aynı şekilde hissettiğinden emin değilseniz. Partnerinizi yeni şeyler denemeye ve cinsel rutininizden uzaklaşmaya teşvik etmek için bu ipuçlarını izleyin .

 

İletişim kurmak
İletişim, mutlu bir ilişkinin ve özellikle tatmin edici bir cinsel yaşamın temelidir. Bunu tekrar tekrar duyuyoruz, ama nedeni şu: Partnerinize ne istediğinizi veya nasıl hissettiğinizi söylemezseniz, onların bilmesinin bir yolu yoktur. Onlarla bu konuda iletişim kurmak istemiyorsanız, cinsel yaşamınız değişmeyecek veya daha iyi olmayacaktır. Harika seks,Sohbeti  her iki insan da birbirlerinin duygu ve arzularının farkında ve anladığında gerçekleşir, bu yüzden bunun hakkında konuşmanız gerekir.

Bir partnerle seks hakkında konuşurken, suçlama yerine tartışma alanından geldiğinizden emin olun. Kendinizi “Ben ifadeleri” ile hazırlayın – bunlar partnerinizin yanlış bir şey yapıyormuş gibi hissetmeden nereden geldiğinizi anlamasını sağlayacaktır.

Aşk,Sohbet,Eğlence Hepsi Bizde

Onlara talimat verin
Partnerinizle beraberken ona talimat vermekten korkmayın. Bu tamamen dominatrix olmak zorunda değil (istediğin bu değilse, o zaman git kızım). “Bana dokunun” ve “Hadi X’i deneyelim” partnerinizin tam olarak ne istediğinizi bilmesine yardımcı olmanın korkutucu olmayan yollarıdır.

Partnerinize de rehberlik edebilirsiniz. Açıkçası, onları rahatsız hissettirmeyin veya uygun olmadıkları şeyleri yapmaları gerektiğini hissettirmeyin! Onlara söylemek korkutucuysa veya ne hissettiğinizi tam olarak nasıl söyleyeceğinizi tam olarak bilmiyorsanız, onlara tam olarak ne istediğinizi gösterin.

 

Olumlu yönleri vurgulayın
Partnerinize, sizi harekete geçiren ne yaptıklarını hatırlatın! Bu sadece oldukça etkili bir kirli konuşma şekli olmakla kalmaz, aynı zamanda partnerinizi iyi işi sürdürmeye teşvik eder. Övgülerini olabildiğince spesifik hale getirin. Ardından, partnerinizle daha çok neyi istediğiniz ve bunu nasıl uygulamak istediğiniz konusunda önerilerde bulunmak kolaydır.

 

Ne istediklerini sor
Bu konuşma konusunda sizin kadar gergin olabilirler! Partnerinize X’ten hoşlanıp hoşlanmadıklarını veya Y’den daha fazlasını isteyip istemediklerini sorun. Arzularını aklınızda tutun. Seks, işbirliğine dayalı bir deneyimdir, bu nedenle birbirinizin çıkarlarını ciddiye almak için birlikte çalışın ve mümkün olduğunda uygulayın.

 

Potansiyel dikkat dağıtıcı unsurları tartışın
Yatak Sohbet odasının dışında ikinizin de dikkatini yeni bir şey denemekten alıkoyabilecek bir şey var mı? Finansal sorunlar, aile, iş veya kişisel sorunlar, sağlık sorunları veya daha fazlası olabilir. Sizi rahatsız eden bir şey varsa, cinsel yaşamınızın kalitesini de etkilemesi çok olasıdır. Libido’nuzu artırmak için sizinle, eşinizle veya ilişkinizle ilgili bir şey olup olmadığını belirleyin ve bunu düzeltmeye (veya bu durumları terapi , kişisel bakım ve daha fazlası yoluyla kabul etmeye) odaklanın .

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?UkalaChat.Net

  • Tek Tıkla Yabancı Sohbet
  • Dünyanın her yerinden yabancılarla anonim olarak sohbet etmenize yardımcı olan anlık rastgele bir sohbettir. Hoş kız ve erkeklerle sohbet edin, tercihinizi belirleyin ve sohbete başlayın! Tüm seçenekler kayıt olmadan kullanılabilir. Yabancılarla misafir olarak sohbet edin, herhangi bir ayrıntı vermenize gerek yok - istediğiniz her şeyi yabancılarla paylaşın, ancak isterseniz anonim kalabilirsiniz! Çevrimiçi insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece bir tıklama daha ve maceranız başlayabilir .

    Sosyal Medya

    Sizde hemen bizi takip edin!

    © Copyright 2020 UkalaChat.Net - Tüm hakları saklıdır.