Kuralları

UkaLaChat.Net’ Kuralları

Çevrimiçi Ücretsiz Sohbet Odaları Görgü Kuralları
Sohbet odaları artık çevrimiçi olmanın popüler bir parçası, internet deneyimi olan çoğu insan bir noktada sohbet odalarında bulunuyor, rastgele sohbetimiz dahil çoğu sohbet odasının aşina olmanız gereken temel kuralları var, ancak aynı zamanda birçok Kendinizi de tanımanız gereken yazılı olmayan kurallar:

Adım 1 – Sohbet odasına girmeden önce sohbet odasının kurallarını öğrenin, bu sizi odadan atılmadan kurtaracak ve ayrıca insanları rahatsız etmenizi ve hatta yasaklanmanızı önleyecektir!

Adım 2 – Sohbet odasına girdiğinizde, herkese merhaba deyin ve bir ev sahibi veya yönetici tarafından sorulursa yaşınızın cinsiyetini ve konumunuzu belirtin, genellikle başka herhangi bir yerde yapacağınız gibi kendinizi tanıtmak iyi bir fikirdir. BÜYÜK HARF KULLANMAYIN, çünkü bu bağırma olarak kabul edilir.

Adım 3 – Bir soruyu sohbet odasındaki bir kişiye yönlendirmek istiyorsanız, adını vurgulayın ve mesajınızı yazın, mesajı gönderdiğinizde kişiye yönlendirilecektir.

Adım 4 – Takma adınız için tam gerçek adınızı kullanmaktan kaçınabiliyorsanız ve sohbet odasındaki arkadaşlarınıza tam gerçek adlarıyla hitap etmiyorsanız, gerçek bilgilerinizi sohbet odasından uzak tutmak iyi bir fikirdir.

Adım 5 – Dostça davranmaya çalışın ve sohbet odasına aşina olana kadar onu yerleştirmeye çalışın, eğer birisi size kaba davranırsa, onları görmezden gelin veya ismine tıklar ve onları görmezden gelin, bu, ana sohbette bu kullanıcının metnini görmenizi engeller oda, özellikle yeniyseniz kavga seçmeyin, işler çok büyürse sohbet odasından çıkın ve olayı bir toplantı sahibine veya yöneticiye bildirin.

Adım 6 – İnsanları takip etmeyin veya taciz etmeyin, bu sizi sohbet odasından men eder ve sizi popüler yapmaz.

 

UkaLaChat.Net Ailesi Olarak Seviyeli ve güzeL Sohbetler dileriz.

UkalaChat.Net

  • Tek Tıkla Yabancı Sohbet
  • Dünyanın her yerinden yabancılarla anonim olarak sohbet etmenize yardımcı olan anlık rastgele bir sohbettir. Hoş kız ve erkeklerle sohbet edin, tercihinizi belirleyin ve sohbete başlayın! Tüm seçenekler kayıt olmadan kullanılabilir. Yabancılarla misafir olarak sohbet edin, herhangi bir ayrıntı vermenize gerek yok - istediğiniz her şeyi yabancılarla paylaşın, ancak isterseniz anonim kalabilirsiniz! Çevrimiçi insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, sadece bir tıklama daha ve maceranız başlayabilir .

    Sosyal Medya

    Sizde hemen bizi takip edin!

    © Copyright 2021 UkalaChat.Net - Tüm hakları saklıdır.